Crispy Fried Chicken

Crispy Fried Chicken – izbaudi kraukšķīgāku dzīvi!

‘”Rīgas Miesnieks’’ laidis klajā jaunu produktu līniju ‘’CRISPY FRIED CHICKEN’’ ar īpaši kraukšķīgām uzkodām. Produktu līnijas vienojošā iezīme ir zeltainais, kraukšķīgais kukurūzas pārslu panējums.

Šīs sērijas produkti ir iepriekš apcepti un gatavi tūlītējai lietošanai, bet, lai tie būtu vēl gardāki, iesakām tos pirms lietošanas uzsildīt cepeškrāsnī, mikroviļņu krāsnī vai uz pannas, tādējādi varēsiet pilnvērtīgi izbaudīt gardo kukurūzas panējumu ar skaistu, kraukšķīgu garoziņu!

Cāļa filejas karbonāde kukurūzas pārslu panējumā 280g cāļa fileja inovatīvā, zeltainā un kraukšķīgā kukurūzas pārslu panējumā – klasiska, sulīga garša. Cāļa fileja ar kukurūzas panējumu būs lieliska maltītes sastāvdaļa, pasniedzot veselu vai sagrieztu strēmelītēs kopā ar citām piedevām.

Pikantie cāļa pusspārni kukurūzas pārslu panējumā 300g cāļa pusspārniņi inovatīvā, zeltainā un kraukšķīgā kukurūzas pārslu panējumā, kas ir mazliet pikanti, bet sulīgi. Kraukšķīgi un ar patīkamām garšvielām – cāļa pusspārniņi būs lieliska uzkoda, ko baudīt vienatnē vai kopā ar draugiem!

Asās cāļa bumbiņas ar krēmsieru kukurūzas pārslu panējumā 300g cāļa bumbiņas ar inovatīvu, zeltainu un kraukšķīgu kukurūzas pārslu pārklājumu un gardu krēmsiera pildījumu. Kraukšķīgas no ārpuses, bet sulīgas no iekšpuses. Cāļas bumbiņas pagatavotas no cāļa krūtiņas filejas un cāļa šķiņķa gaļas. Pikanto halapenjo čili piparu garšu lieliski līdzsvaro ananasu saldenā garša.