Garda uzkoda Jūsu galdam!

Pateicoties kvalitatīvajām izejvielām un ilgstošajai pieredzei, Rīgas Miesnieks spējis radīt jaunas auksti kūpinātās desas ar unikālu tekstūru un izcilu garšu.

Izmēģiniet mūsu jaunās garšas!

Salami ar trifelēm 80g – šīs desas īpatnība ir tāda, ka tās sastāvā ir īstas trifeles, kas pamanāmas gan brīnišķīgajā salami aromātā un garšā, gan trifeļu gabaliņos, kas skaidri redzami uz salami šķēlītēm. Ja esat trifeļu cienītāji, tad šis produkts ir domāts tieši Jums! Plānās salami šķēlītes ir ideāli piemērotas sviestmaizēm, picām vai vienkāršai uzkodai.

Salami Parma 80g – gards kārums, kas nosaukts saulainās pilsētas – Parmas vārdā. Tas ir izgatavots no kvalitatīvas cūkgaļas, kas bagātināta ar unikālām garšvielām. Piedodiet savām sviestmaizēm itāļu garšu! Produktu esam iepakojuši jaunā iepakojumā, kas izgatavots no materiāliem, ko, pareizi šķirojot, iespējams izmantot atkārtoti. Iepakojums satur 80 g produkcijas, kas ir optimālais daudzums, lai atvērtu produktu patērētu ieteicamo 48 stundu laikā, tādējādi ļaujot izvairīties no pārtikas izšķērdēšanas.